In  Blog,  homedeal.pl

Wizja homedeal.pl

By HomeDeal | 2016-07-24

Założenie startowe było proste:

Warto zmienić sytuację na rynku usług nieruchomościowych czyli tych, które pomagają kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość: dom, działkę, mieszkanie, lokal użytkowy.

Tak aby usługi oferowane na rynku naprawdę pomagały klientom rozwiązywać ich problemy lub zaspokajać ich potrzeby.

Dlaczego warto zmienić?

Bo z setek rozmów, spotkań, maili, raportów wynikało, że nikt nie jest zadowolony z usług na rynku nieruchomości. Ani klienci, ani pośrednicy, ani deweloperzy, ani zarządcy nieruchomości. Widzieliśmy i słyszeliśmy coraz więcej ludzi niezadowolonych z tego jak odbywa się obsługa klientów i całego rynku. Zarówno ze strony tych, którzy zawodowo zajmują się obsługą i sprzedażą na rynku nieruchomości jak i ze strony klientów pośredników, deweloperów, zarządców, prawników i projektantów.

Naszą wizją jest to by sprawiać każda osoba, klient, podmiot, firma czy to obecna tylko chwilowo (klienci) czy na stałe (pośrednicy, deweloperzy, wynajmujący) na rynku nieruchomości, każda działała w środowisku profesjonalistów, zmieniających rzeczywistość na lepszą. By wnieść na rynek pozytywną energię, nowoczesne rozwiązania, siłę opinii oraz moc rekomendacji.

Tak powstała platforma usług i obrotu nieruchomościami homedeal.pl.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszym serwisem.
Problem lub potrzebę związaną z nieruchomością.
Napisz do nas, opisz problem, zadaj pytanie. Odpowiemy, doradzimy, znajdziemy rozwiązanie.
Mail.: ja@homedeal.pl
Tel.: +48 797 726 704.