In  Blog,  homedeal.pl

O Nas

By HomeDeal | 2016-07-25

Serwis homedeal.pl powstał by wprowadzić pozytywną energię na rynek usług związanych z nieruchomościami.

Chcemy zbudować serwis, dzięki któremu w jednym miejscu każda osoba bądź dowolny inny podmiot będzie mógł załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości.

Jako twórcy serwisu działamy każdego dnia na rynku nieruchomości. Dziesięć lat obserwujemy: klientów, pośredników, deweloperów, inwestorów, ustawodawcę, słowem wszystkie podmioty występujące na rynku. Nasze obserwacje doprowadziły Nas do wniosku, że Wszyscy (no prawie) uczestnicy rynku nie są z poziomu usług, stawek, zasad na nim panujących zadowolone.

Przeprowadziliśmy wiele rozmów z uczestnikami rynku. Inspiracja przyszła od osób, z którymi rozmawialiśmy i rozmawiamy, czyli od Was. Za co w tym miejscu bardzo Wam dziękujemy.

Jeden z Naszych rozmówców stwierdził: “Nie wiem co i jak, ale coś się powinno zmienić. Właśnie szukam mieszkania i to co mnie spotkało na rynku to jakaś @#$%^ (tu pada niecenzuralne słowo). Mam nadzieje, że ktoś coś wymyśli, najlepiej internetowego co zmieni to co jest”.

Zadaliśmy więc sami sobie pytania:
1. Jak to zmienić?
2. Jak sprawić by większość (dążyć będziemy do tego by Wszyscy) uczestników rynku była zadowolona, miała satysfakcję ze swojej pracy i otrzymanego poziomu obsługi lub najzwyczajniej uzyskanej lub zapłaconej ceny?
3. Jak powinno wyglądać to rozwiązanie?

homedeal.pl to nasza odpowiedź.

Jednocześnie wiemy (spotkaliśmy ich), że w tym samym czasie, na rynku jest wielu specjalistów, którzy mają pasję, wiedzę, doświadczenie i umiejętności by świadczyć usługi najwyższej jakości. Często jednak osoby te nie mają narzędzi do przebicia się przez marketing ładnych oddziałów, siedzib i środków wydatkowanych na reklamę i marketing.
Nie mamy też nic przeciwko ładnym oddziałom. Po prostu bardziej wierzymy w treść książki niż jej okładkę.
Chcemy by nasz serwis dostarczał usług, które nasi klienci chcą kupować. Usług, które będą rozwiązywać problemy naszych klientów i zaspokajać ich realne potrzeby.
Po to nasz serwis powstał i będziemy w ramach promowania dobrych praktyk polecać oferowane przez Nas usługi.

Jeśli mają Państwo pomysł jak możemy udoskonalić nasz serwis, jaką usługę powinniśmy zaoferować lub po prostu chcecie podzielić się z nami wrażeniami z użytkowania naszego serwisu zapraszamy do kontaktu.

Nasz serwis powstał ponieważ jako jego twórcy wierzymy, że poziom usług świadczonych na rynku obrotu nieruchomościami może być znacznie lepszy (wyższy) niż jest. Wierzymy, że warto szerzyć wiedzę na temat dobrych praktyk w obrocie nieruchomościami.