In  Blog,  homedeal.pl

Jakie korzyści daje homedeal.pl?

By HomeDeal | 2016-07-25

Wartość jaką dajemy Naszym klientom.
Korzyści jakie odnoszą z zakupionych w naszym serwisie usług.
Plany i marzenia jakie realizują dzięki współpracy z naszym zespołem.

Dzięki temu wnosimy na rynek pozytywną energię.
Dziękujemy za to naszym klientom.

Synteza korzyści odnoszonych przez naszych klientów przedstawia się następująco:

1. Szybka sprzedaż, Sprawny zakup, Korzystny wynajem.

Znajdujesz interesującą Cię usługę w naszym serwisie, zamawiasz online, usługa jest realizowana i cieszysz się z jej praktycznych efektów. Klika kliknięć myszką od udanej sprzedaży, zakupu, wynajęcia nieruchomości.
Serwis homedeal.pl to miejsce, w którym nabywane usługi i produkty służą dokładnie tym celom: szybkiej, dobrej, bezpieczniej sprzedaży bądź zakupowi nieruchomości. Wszystko w połączeniu z optymalizacją kosztów tych działań.

2. Kompleksowość.

W jednym miejscu załatwisz wszystkie sprawy związane ze sprzedażą nieruchomości, zakupem nieruchomości, otrzymaniem kredytu na zakup nieruchomości. Wszystkie usługi zamówisz internetowo lub telefonicznie.

3. Dobra cena.

Sprzedaż nieruchomości oraz najem lokalu – więcej pieniędzy dla Ciebie.
Zakup nieruchomości – więcej pieniędzy w Twojej kieszeni.
Dostarczamy usługi, które w przypadku sprzedaży lub najmu dają naszym klientom więcej pieniędzy z transakcji. W przypadku zakupu zaś, pozwalają na poniesienie mniejszych wydatków z nim związanych.
Oferowane rozwiązania nie tylko chronią przed potencjalną stratą, niejednokrotnie przynoszą zysk w postaci wygenerowanej dodatkowej wartości – środków finansowych.

4. Bezpieczeństwo.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów: kupujących, sprzedających, wynajmujących; szereg usług zapewniających bezpieczeństwo im i ich pieniądzom. W sekcji „Blog | Porady” umieszczone są instrukcje dotyczące tego jak szybko, dobrze i bezpiecznie kupić lub sprzedać nieruchomość.
Rozliczenia za zakupione w naszym serwisie usługi prowadzone są tylko w formie bezgotówkowej.

5. Niskie koszty transakcji.

Z nami możesz w pełni optymalizować koszty transakcji. Samodzielnie decydujesz o tym czy chcesz przeprowadzić czynności samodzielnie, zlecić tylko część działań lub powierzyć cały proces profesjonaliście, który załatwi wszystko za Ciebie.
Rozwiązania dostępne w naszym sklepie internetowym pozwalają na oszczędność od 30% do 70% kosztów transakcji – w stosunku do tradycyjnych usług rynkowych.

6. Oszczędność czasu.

Twój czas jest bezcenny. Wszystkie usługi dostępne są w naszym serwisie nastawione są więc na to by dać Ci go jak najwięcej. Przecież nie da się wycenić czasu, który możesz poświęcić na spędzenie go z rodziną lub przyjaciółmi.
Celem oferowanych na naszej platformie rozwiązań jest maksymalna oszczędność Twojego czasu.

7. Kontrola.

Każda usługa zwiększa Twoją kontrolę nad transakcją.
Osoby korzystające z usług już dostępnych na rynku nieruchomości często mają poczucie utraty kontroli nad tym co dzieje się z ich nieruchomością lub zamówieniem. Powodów jest tysiące, a rozwiązanie to nasz portal, gdzie zawsze masz kontrolę nad tym co dzieje się z Twoją obecną lub przyszłą nieruchomością.
To ty dokonujesz wyboru czy chcesz kompleksowej obsługi sprzedaży lub zakupu czy też chcesz tylko by pomóc Ci przy organizacji transakcji.

8. Profesjonalizm.

Każda usługa oferowana w naszym serwisie wykonywana jest przez doświadczonego profesjonalistę. Dzięki temu: zdjęcia robi profesjonalny fotograf, home staging wykonuje projektant wnętrz, bezpieczeństwo transakcji zapewnia radca prawny, umowa kupna-sprzedaży podpisywana jest u notariusza z długoletnim stażem zawodowym.
Zasadę tę realizujemy dla każdej usługi.

9. Gwarancja.

14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
Wszyscy nasi klienci w ciągu 14 dni mogą otrzymać pełen zwrot wpłaconych środków. Wystarczy mailowe poinformowanie nas przed realizacją zamówionej usługi i pieniądze wracają na Twoje konto. Rozliczenia prowadzone są tylko w formie bezgotówkowej za pomocą renomowanej platformy płatności Przelewy24.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszym serwisem.
Problem lub potrzebę związaną z nieruchomością.
Napisz do nas, opisz problem, zadaj pytanie. Odpowiemy, doradzimy, znajdziemy rozwiązanie.
Mail.: ja@homedeal.pl
Tel.: +48 797 726 704.